• Pomoc/FAQ

  Drukuj
  PDF

  Najczęściej zadawane pytania

  • Czy SpyProf jest bezpieczny? Czy jest wykrywany przez programy antywirusowe i antyszpiegowskie?
  SpyProf jest nie wykrywany przez żadne najpopularniejsze programy antyszpiegowskie, antywirusowe, firewalle. Codziennie badamy najnowsza baze sygnatur firm antywirusowych i monitorujemy stan niewykrywalności naszego produktu. Każde wykryte zagrożenie skutkuje stworzeniem nowej wersji SpyProfa i udostępnieniem jej w postaci Aktualizacji dostępnej online dla wszystkich naszych klientów! Jest to pierwszy i jedyny jak do tej pory produkt oferujący taką możliwość!

  • Skąd mam wiedzieć, że SpyProf jest dobrym urządzeniem?
  Mamy ponad 7 letnie doświadczenie w tworzeniu SpyProfa. Byliśmy pierwszym wytwórcą i autorem takiego rozwiązania. W tym czasie zdobyliśmy wiele doświadczeń. Do dzisiaj pozostajemy liderem w tej branży. Świadczą o tym również nowe funkcje oferowane tylko przez SpyProfa i niedostępne gdziekolwiek indziej. Non stop pracujemy nad ulepszeniem SpyProfa i udostępniamy go naszym klientom online w postaci aktualizacji.

  • Dlaczego samo urządzenie nie jest oznaczone logiem SpyProf?
  Największymi priorytetami są dla nas bezpieczeństwo, skuteczność a przede wszystkim anonimowość. Nie możemy oznaczać produktów aby nie rzucały się w oczy osobom trzecim (niepowołanym).

  • Jakie są wymagania sprzętowe ?
  SpyProf można zainstalować na systemach Microsoft Windows XP/2000/2003/Vista/7. Nie są wymagane uprawnienia administratora systemu (dotyczy komputera monitorowanego). Dodatkowo komputer monitorowany musi być wyposażony w port USB.

  • Czy SpyProf wysyła zgromadzone dane na skrzynkę email?
  Tak. SpyProf ma domyślną opcję przesyłania wszystkich danych na email, włącznie z zapisem rozmów głosowych. Ma również możliwość osobistego ściagania danych.

  • Zależy mi na wyjątkowej dyskrecji, co mam zrobić?
  Proponujemy z korzystania z opcji Poste-Restante w formularzu zamówienia. Gwarantujemy, że przesyłkanie będzie dostarczona pod wskazany adres, lecz będzie oczekiwała na osobisty odbiór na wskazanym w formularzu Urzędzie Pocztowym przez 7 dni.

  • Czy nośnik, na którym sprzedawany jest SpyProf jest zawodny?
  SpyProf wysyłamy na bardzo dobrym nośniku, bardzo szybkim z dożywotną gwarancją producenta.

  • Czy jest tylko jedna wersja SpyProfa?
  Tak. Sprzedajemy tylko najbogatszą wersję. Niektóre funkcje można wyłączać (jak np. można wyłączyć funkcję nagrywania głosu Skype lub wyłączyć robienie zrzutów ekranu). Bazując na naszym doświadczeniu przyjęliśmy, że wcześniej czy później nasz klient będzie potrzebował wszystkich funkcji SpyProfa. Wszystko to oferujemy w bardzo dobrej cenie więc nie ma potrzeby na sprzedawanie „okrajanych” wersji.

  • Spotkałem się z informacją, że inny produkt jest „następcą SpyProfa”. Czy tak jest rzeczywiście?
  Następca SpyProfa powinien być od niego lepszy a nie oferuje nawet połowy funkcji oferowanych przez niego. Aktualna najnowsza wersja SpyProfa nie ma żadnej konkurencji jeśli chodzi o jakość i możliwości.

  kup teraz

  kup teraz

  Aktualności

  Dodano 14 czerwca 2015, 11.23
  Najnowsza wersja 1.1.3 jest już dostępna! Poprawiliśmy odporność na antywirusy, aktualizacje będą wykonywane z nowego serwera.
  Dodano 03 sierpnia 2013, 10.33
  Najnowsza wersja SpyProfa oznaczona numerem 1.1.2 jest już gotowa na serwerze. Użytkownicy SPa mogą dokonać jej aktualizacji. Dokonane zmiany uodparniają...
  Wszystkie wiadomości

  Forma zakupu

  • Dostawa kurierem w 48h!
   Złóż zamówienie dzisiaj do godziny 16.00, a przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych (nie dotyczy dni wolnych od pracy,przesyłek poste-restante i przesyłek zagranicznych)
  • Możliwość dostawy poste-restante na dowolną placówkę pocztową!
   100% dyskrecji przy osobistym odbiorze przesyłki na wskazanej przez Ciebie placówce pocztowej bez powiadamiania innych osób mieszkających pod tym samym adresem co Ty.
  • Płatność przy odbiorze!
   Oczywiście istnieje również możliwość przedpłaty na wskazane konto bankowe.
  • Dyskretna przesyłka!
   Przesyłka zapakowana solidnie nie wzbudzająca jakichkolwiek podejrzeń co do zawartości.
  • Gwarancja satysfakcji!
   Jeżeli nie jesteś zadowolony z urządzenia dajemy Ci możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od momentu dostarczenia.
  • Wysyłamy również za granicę!
   Wysyłamy przesyłki poza granicę Polski!

  stat4u