• Jak wykryć zdrade - rewolucja!

  Drukuj
  PDF

  Infografika ujawnij zdrade

  Rzeczywiście nigdy chyba nie było łatwiejszego i bardziej niezawodnego sposobu na wykrycie zdrady! Na zdjęciu powyżej najnowsza infografika serwisu UjawnijZdrade.pl opisywanego we wcześniejszym artykule: Zdradzani! Oto koniec Waszych problemów! (pełny obraz na stronie: UjawnijZdrade )

  Tym razem w zakładce Podejrzewam zdradę co robić? znajdziecie nowe w pełni przygotowane narzędzie umożliwiające zdradzanym na wykrycie zdrady partnera. Rzeczywiście niesamowity pomysł!!!

  Na pokazanej infografice przedstawiona jest procedura postępowania dla każdego kto chce skorzystać z tego pomysłu. Dwa kluczowe elementy to formularz znajdujący się pod tą infografiką oraz założenia własnego konta na Facebooku z podaniem WIDOCZNEGO  adresu email. Piszę widocznego ponieważ o to właśnie trzeba zadbać aby cała procedura była maksymalnie skuteczna. W końcu przecież najtrudniejszy element to znalezienie odpowiednich kontaktów: kontakty do tych, którzy wiedzą o zdradzie i kontakt zwrotny do zdradzanego.

  Sprawa pozyskiwania adresów: Pewną trudność widzę w wyszukiwaniu kontaktów do współpracowników zdradzających. Co prawda świetnym pomysłem jest korzystanie z Facebooka i portalu NaszaKlasa ale to nie wyczerpuje wszystkich możliwości. Ciągle wiele osób nie ma konta na żadnym z w/w serwisów. Pozostaje wtedy własna pomysłowość w zdobywaniu adresów email. Jakimś rozwiązaniem jest też sugerowany na infografice pomysł z wywieszaniem wydrukowanych kartek o serwisie UjawnijZdrade.pl w pobliżu miejsca pracy lub miejsca zamieszkania osób mogących mieć taką informację. Może to trochę i krępujące ale najważniejsza jest efektywność. Gdyby ktoś miał opory by samemu to wywieszać to proponuję samemu wydrukować takie karty/plakaty i dać młodzieży te 30 zł za wywieszenie (oni chętnie skorzystają z możliwości dorobienia kilku złotych).

  Rzeczywiście ciekawą obserwacją jest to, że generalnie to 3 grupy ludzi z otoczenia mają tą informację (o zdradzie), której poszukuje zdradzany: współpracownicy, sąsiedzi i znajomi. I wystarczy dotrzeć do tych ludzi, dać im szansę na przekazanie informacji. Oni sami mają nieraz niesmak i może i naturalną chęć powiedzenia o tym zdradzanemu ale… no właśnie: jak to zrobić? A jeszcze narażać się na zarzuty, zemstę itp. ? I to jest właśnie miejsce dla UjawnijZdrade.pl !

  Myślę, że jedyne czego trzeba aby to zadziałało jest teraz wystarczające rozprzestrzenienie się wiedzy o tym, że ten serwis powstał. Bo przecież nie wystarczy, że to jest. Musimy jeszcze o tym wiedzieć, ze to istnieje. Aby propagować wiedzę o tym rozwiązaniu i dać szansę na pozytywne postrzeganie powstał profil na Facebooku: www.facebook.com/UjawnijZdrade

  Dołączają tam ludzie, którzy nie zgadzają się na oszustwa wewnątrz związków, zdrady. Zachęcam do dołączania do społeczności. Pomożecie tym innym a … może i sobie kiedyś też.

  Inną zaletą pomysłu jest jego ekonomiczna strona. Skorzystanie z tego nic nie kosztuje. Ryzyko -zerowe.

  Podsumowując: żaden detektyw na świecie nie ma takich możliwości ani takiej skuteczności jak UjawnijZdrade.pl ! Polecam.

  Link do tego artykułu:

  http://szpiegowskie.com/2013/02/15/jak-wykryc-zdrade-rewolucja/

  kup teraz

  Aktualności

  Dodano 14 czerwca 2015, 11.23
  Najnowsza wersja 1.1.3 jest już dostępna! Poprawiliśmy odporność na antywirusy, aktualizacje będą wykonywane z nowego serwera.
  Dodano 03 sierpnia 2013, 10.33
  Najnowsza wersja SpyProfa oznaczona numerem 1.1.2 jest już gotowa na serwerze. Użytkownicy SPa mogą dokonać jej aktualizacji. Dokonane zmiany uodparniają...
  Wszystkie wiadomości

  Forma zakupu

  • Dostawa kurierem w 48h!
   Złóż zamówienie dzisiaj do godziny 16.00, a przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych (nie dotyczy dni wolnych od pracy,przesyłek poste-restante i przesyłek zagranicznych)
  • Możliwość dostawy poste-restante na dowolną placówkę pocztową!
   100% dyskrecji przy osobistym odbiorze przesyłki na wskazanej przez Ciebie placówce pocztowej bez powiadamiania innych osób mieszkających pod tym samym adresem co Ty.
  • Płatność przy odbiorze!
   Oczywiście istnieje również możliwość przedpłaty na wskazane konto bankowe.
  • Dyskretna przesyłka!
   Przesyłka zapakowana solidnie nie wzbudzająca jakichkolwiek podejrzeń co do zawartości.
  • Gwarancja satysfakcji!
   Jeżeli nie jesteś zadowolony z urządzenia dajemy Ci możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od momentu dostarczenia.
  • Wysyłamy również za granicę!
   Wysyłamy przesyłki poza granicę Polski!

  stat4u