• Mąż Zdradza. Co robić?

  Drukuj
  PDF

  Zdrada męża (mężczyzny) ma swoich kilka charakterystycznych cech (różnych od zdrady dokonywanej przez kobiety). Z tej przyczyny łatwiej mi jest (jako mężczyźnie) radzić w tym temacie kobietom. Zdecydowanie proponuję abyście zaczęły od opisywanej przeze mnie wcześniej książki pt.: ZDRADA sygnały ostrzegawcze. Warto też przeczytać wcześniejszy post: Podejrzewam zdradę. Pierwsza pomoc.  Te artykuły dotyczą i kobiet i mężczyzn. Zanim doradzę kobietom “co robić”,  najpierw zobaczmy jakie są rodzaje męskich zdrad

  Upraszczając, mężowie w swoich zdradach mogą szukać:

  A. wrażeń dla samego dreszczu emocji- i osiągają to poprzez kontakty z prostytutkami lub “łowiąc” kobiety dla adrenaliny. Potwierdzają w ten sposób swoją męskość ale nie planują wiązać się z kobietą, z którą sypiają.

  B. innej partnerki – ponieważ w aktualnym związku (który stał się już siostrzano-braterski) nie mogą znaleźć potwierdzenia swojej męskości. Osiągają to poprzez nawiązanie romansu. Te zdrady bywają poważnym problemem i bywają też trudne do zatrzymania.

  C. adrenaliny i wyrwania się z pokręconego świata, który ich już nie pociąga; mam tu na myśli “pokręcony świat” we własnej głowie mężczyzny ale też pokręcony świat całego małżeństwa i rodziny.  Osiągają to poprzez zdrady tak notoryczne, jak chory jest ich własny, wewnętrzny świat.

  Rozpoznanie, w którym etapie życia (z tych podanych powyżej) jest wasz mąż, powinien wskazać dalsze postępowanie w ewentualnym ratowaniu waszego małżeństwa.

  Napiszę teraz o najsłabszych punktach męskiej zdrady. Wiedząc, gdzie szukać – łatwiej ją znajdziecie.

  1. Sprawdzaj bardzo dokładnie stan finansów. Mężczyzna na swoją kochankę/kochanki wydaje zawsze dużo pieniędzy. Czy to są prezenty, kolacje, przejazdy, hotele, wynagrodzenie (np. sponsorowane studentki)- zawsze odbija się to na stanie portfela. Kontrola kont bankowych, przepływów pieniężnych i stanu gotówki to mocny atut zdradzanych kobiet.  Do tego punktu zaliczam też poszukiwanie rachunków, paragonów, które niespodziewanie lądują w koszu (patrz artykuł: Dowody zdrady tkwią w … śmieciach) a mogą świadczyć o nowych wydarzeniach w życiu twojego męża.

  2. Sprawdzaj skrupulatnie jak spędzony został czas. Z tego też bardzo trudno jest się rozliczyć jeśli się zdradza. Ta metoda będzie mniej efektywna w przypadku mężczyzn z grupy A – znam mężów, handlowców, którzy jeżdżąc po sklepach w województwie, niejako “po drodze” wstępują do agencji towarzyskiej. Ta metoda w takim przypadku nie zadziała. W pozostałych sprawdzi się znakomicie. Adorowanie kobiety, którą mężczyzna jest zauroczony- jest czasochłonne.

  3. Kontroluj jego komputer i w miarę możliwości telefon. Każdy musi się jakoś umawiać. W dzisiejszych czasach używa się komputera lub telefonu. Sprawdzenie czy mąż poszukuje agencji towarzyskiej, czy czatuje z kochanką, o czym rozmawiają, co do siebie piszą w emailach, komunikatorach – jest najlepszą metodą na wykrywanie zdrady. Do tego celu jednoznacznie polecam szpiega komputera  SpyProfa. Kontrolowanie komórki jest trudniejsze. Jednym z najlepszych sposobów jest zdobycie loginu i hasła do konta operatora sieci komórkowej, w której jest telefon męża (czasami można te informacje zdobyć podglądając jego działania na komputerze). Po zalogowaniu widoczne są: numery połączeń, czasy trwania rozmów (a z kochanką nie rozmawia sie przez 1 minutę ale, bywa i kilka godzin!), czasy wysyłanych SMSów.

  4. Prowadź rejestr wyjazdów służbowych. Mowa o wszystkich wyjazdach, nie tylko związanych z pracą. W końcu zdrada wymaga (poza grupą A) notorycznego przebywania z kochanką. A na to trzeba czasu! Sam byłem świadkiem telefonu wykonanej przez kobietę do pracy jej męża (niby zapomniała o tym, że mąż wyjechał na delegację), w której dowiedziała się, że jej mąż (inaczej niż jej oznajmił) jednak jest na miejscu. Wziął tylko dzień wolny!

  5. Daj szansę poinformowania cię o zdradzie twojego męża! Wiem, że to bardzo kontrowersyjny punkt. Pamiętacie o przysłowiu, które mówi, że żona zawsze dowiaduje się ostatnia? To oznacza tyle, że zanim Ty się dowiesz o zdradzie, wszyscy wokół o tym już wiedzą. Zwłaszcza współpracownicy. A nie wszyscy lubią twojego męża, oj nie. Daj im więc szansę na wysłanie ci anonimowego emaila z taką informacją (żyjemy w kraju, w którym donosy pisane są łatwiej niż korespondencja z życzeniami świątecznymi). Zrób tak aby wszyscy, którzy mogą nie lubić twojego męża mieli twojego emaila. Sprowokuj ich do udzielenia ci informacji.

  Metod wykrywania zdrady jest dużo.  Czasami wystarczy tylko kilka z nich. Nie czekaj. I zawsze pamiętaj: ty jesteś najważniejsza!

  Przedrukowane za zgodą ze strony bloga szpiegowskie.com

  kup teraz

  Aktualności

  Dodano 14 czerwca 2015, 11.23
  Najnowsza wersja 1.1.3 jest już dostępna! Poprawiliśmy odporność na antywirusy, aktualizacje będą wykonywane z nowego serwera.
  Dodano 03 sierpnia 2013, 10.33
  Najnowsza wersja SpyProfa oznaczona numerem 1.1.2 jest już gotowa na serwerze. Użytkownicy SPa mogą dokonać jej aktualizacji. Dokonane zmiany uodparniają...
  Wszystkie wiadomości

  Forma zakupu

  • Dostawa kurierem w 48h!
   Złóż zamówienie dzisiaj do godziny 16.00, a przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych (nie dotyczy dni wolnych od pracy,przesyłek poste-restante i przesyłek zagranicznych)
  • Możliwość dostawy poste-restante na dowolną placówkę pocztową!
   100% dyskrecji przy osobistym odbiorze przesyłki na wskazanej przez Ciebie placówce pocztowej bez powiadamiania innych osób mieszkających pod tym samym adresem co Ty.
  • Płatność przy odbiorze!
   Oczywiście istnieje również możliwość przedpłaty na wskazane konto bankowe.
  • Dyskretna przesyłka!
   Przesyłka zapakowana solidnie nie wzbudzająca jakichkolwiek podejrzeń co do zawartości.
  • Gwarancja satysfakcji!
   Jeżeli nie jesteś zadowolony z urządzenia dajemy Ci możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od momentu dostarczenia.
  • Wysyłamy również za granicę!
   Wysyłamy przesyłki poza granicę Polski!

  stat4u